Poradnia psychologiczna

Pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych

Psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna

Interwencja kryzysowa

Psychoterapia

Kompleksowe wsparcie psychologiczne

Zapewniamy kompleksowe wsparcie da osób które mierzą się z kryzysami zdrowia psychicznego. W przyjaznej i kameralnej atmosferze.

 

Nasz zespół

mgr Agnieszka Wróblewska

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie, studia podyplomowe z Psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej oraz psychologię transportu. Obecnie kontynuuje kształcenie na 4,5 letnim certyfikowanym kursie psychoterapii w nurcie psychodynamicznym w Krakowie. Kurs jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i prowadzony przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej.

Oferuję pomoc psychologiczną osobom zmagającymi się z różnorodnymi kryzysami: emocjonalnymi, obciążeniem stresowym, problemami w związku, przemocą w rodzinie, żałobą.

mgr Grzegorz Chmielewski

Ukończyłem studia psychologiczne o specjalizacji psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna oraz certyfikowany kurs z logoterapii, specjalizacja psychoterapia integralna noo-psychoterapia.

Zapewniam pomoc psychologiczną i doradztwo edukacyjne dla osób, która są narażone na wykluczenie społeczne ze względu na problemy zdrowotne w tym niepełnosprawność.

mgr Elżbieta Kubisiak

 Ukończyłam studia psychologiczne o specjalizacji psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z  Psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej na SWS Warszawa.

Posiadam doświadczenie w pracy z osobami narażonymi na wykluczenie społeczne. Zapewniam kompleksowe wsparcie psychologiczne nakierowane na aktywizację.
 
Specjalizuje się w diagnozie psychologicznej, oraz w pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej

 

Zakres pomocy

Diagnoza psychologiczna i neuropsychologiczna

Diagnozę prowadzimy w oparciu o wystandaryzowane testy psychologiczne. W naszej ofercie znajdują się ok. 50 nowoczesnych testów między innymi przeznaczonych do: diagnostyki organicznej i zaburzeń osobowości, zaburzeń psychicznych oraz do badania inteligencji.

Terapia psychologiczna

Zapewniamy kompleksową pomoc psychologiczną dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Prowadzimy również terapię rodzin. Zapraszamy do skorzystania z konsultacji i porad psychologicznych z naszymi specjalistami.

Interwencja kryzysowa

Pomoc jest skierowana do osób które znalazły się nagle w trudnej sytuacji życiowej i doświadczają kryzysu zagrażającego ich zdrowiu i życiu.

Psychoterapia

Dla osób dorosłych i dla par.

Poradnia Psychologiczna

Email

rejestracja@spolecznaprzychodnia.pl

Telefon

579 512 946

Godziny otwarcia

Pn- PT: 08,00 – 20,00
SB – 10,00 – 14,00

Adres

ul. Głęboka 10/27, 20-612 Lublin

.