Poradnia psychologiczna

Pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych

Psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna

Interwencja kryzysowa

Psychoterapia

Kompleksowe wsparcie psychologiczne

Zapewniamy kompleksowe wsparcie da osób które mierzą się z kryzysami zdrowia psychicznego. W przyjaznej i kameralnej atmosferze.

 

Nasz zespół

mgr Agnieszka Wróblewska

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie, studia podyplomowe z Psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej oraz psychologię transportu. Obecnie kontynuuje kształcenie na 4,5 letnim certyfikowanym kursie psychoterapii w nurcie psychodynamicznym w Krakowie. Kurs jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i prowadzony przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej.

Oferuję pomoc psychologiczną osobom zmagającymi się z różnorodnymi kryzysami: emocjonalnymi, obciążeniem stresowym, problemami w związku, przemocą w rodzinie, żałobą.

mgr Grzegorz Chmielewski

Ukończyłem studia psychologiczne o specjalizacji psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna oraz certyfikowany kurs z logoterapii, specjalizacja psychoterapia integralna noo-psychoterapia.

Zapewniam pomoc psychologiczną i doradztwo edukacyjne dla osób, która są narażone na wykluczenie społeczne ze względu na problemy zdrowotne w tym niepełnosprawność.

mgr Aleksandra Nowosad

Jestem magistrem psychologii, a także uczestnikiem 4 – letniego szkolenia z psychoterapii poznawczo – behawioralnej w Instytucie Poznawczym. Szkoła posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Podyplomowo kształcę się w zakresie przygotowania pedagogicznego.
Doświadczenie zawodowe związane z pomocą psychologiczną oraz wsparciem, zdobyłam w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie, gdzie miałam możliwość odbycia stażu na oddziale neurologicznym, udarowym i paliatywnym. Wzbogaciłam swój warsztat o wolontariaty i praktyki, między innymi w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, Stowarzyszeniu Widzących Więcej działającym na rzecz osób z syndromem DDA, DDD oraz ofiar przemocy i Towarzystwie Nowa Kuźnia – tym samym pozostając w stałym kontakcie z dziećmi i młodzieżą.
W pracy koncentruję się na budowaniu relacji wspierającej drugiego człowieka opartej na akceptacji, bezpieczeństwie i zaangażowaniu.
Świadczę pomoc psychologiczną dla osób będących w kryzysie, doświadczających obniżenia nastroju, obniżenia samooceny i poczucia samotności. Udzielam wsparcia osobom, które mają trudność z rozpoznawaniem, komunikowaniem swoich uczuć i potrzeb, a także tym, którzy chcieliby poprawić relacje z samym sobą, jak i innymi.

mgr Elżbieta Kubisiak

Jako psycholog specjalizuję się w pomocy psychologicznej i psychoprofilaktyce. W swojej pracy zajmuję się m.in. osobami niepełnosprawnymi oraz narażonymi na wykluczenie społeczne. Ukończyłam także studia z interwencji kryzysowej na SWPS w Warszawie. Z natury jestem osobą bardzo cierpliwą i wytrwałą, uważam, że dzięki pracy na sobą, można wiele osiągnąć. Prywatnie lubię i uczę się rysować.

.

Zakres pomocy

Diagnoza psychologiczna i neuropsychologiczna

Diagnozę prowadzimy w oparciu o wystandaryzowane testy psychologiczne. W naszej ofercie znajdują się ok. 50 nowoczesnych testów między innymi przeznaczonych do: diagnostyki organicznej i zaburzeń osobowości, zaburzeń psychicznych oraz do badania inteligencji.

Terapia psychologiczna

Zapewniamy kompleksową pomoc psychologiczną dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Prowadzimy również terapię rodzin. Zapraszamy do skorzystania z konsultacji i porad psychologicznych z naszymi specjalistami.

Interwencja kryzysowa

Pomoc jest skierowana do osób które znalazły się nagle w trudnej sytuacji życiowej i doświadczają kryzysu zagrażającego ich zdrowiu i życiu.

Psychoterapia

Dla osób dorosłych i dla par.

Poradnia Psychologiczna

Email

rejestracja@spolecznaprzychodnia.pl

Telefon

579 512 946

Godziny otwarcia

Pn- PT: 08,00 – 20,00
SB – 10,00 – 14,00

Adres

ul. Głęboka 10/27, 20-612 Lublin

.